Kontaktai

Rekvizitai:

Hostlita, UAB
Įmonės kodas – 303491867
PVM – LT100009136817

Nedelskite! Parašykite mums laišką: info@stotieshostelis.lt

Mūsų komanda mielai atsakys į visus Jūsų klausimus, suteiks reikiamą informaciją ir padės atlikti rezervaciją. Esame čia, kad padėtume Jums kuo maloniau praleisti laiką Vilniuje!

Paskambinkite mums  +370 690 56555

Paskambinkite mums numeriu +370 690 56555, jei turite kokių nors klausimų ar norite atlikti rezervaciją. Mūsų draugiškas ir profesionalus personalas visada yra pasiruošęs padėti ir suteikti visą reikiamą informaciją. Mes laukiame Jūsų skambučio!

Mus rasite Vilniuje, Geležinkelio g 6, Naujamiestyje 

Mus rasite pačiame Vilniaus centre, adresu Geležinkelio g. 6 Vilniuje, prie Centrinių Autobusų ir Geležinkelio stočių. Šis strateginis pasirinkimas leidžia mūsų svečiams lengvai pasiekti daugybę lankomų vietų tiek pesčiomis tiek viešuoju transportu,o taip pat mėgautis miesto gyvenimu. Laukiame Jūsų apsilankymo!

Ieškote vietos apsistoti ilgesniam laikui? Ar didesnei grupei? Pateiksime Jums asmeninį pasiūlymą.

Paskambinkite mums numeriu +370 658 05189 arba rašykite el. laišką adresu verslas@stotieshostelis.lt

Kuo Jums galėtume padėti?

Kuo Jums galėtume padėti? Pasinaudokite žemiau esančia kontaktų užklausų forma ir užduokite klausimus, pasidalinkite rūpesčiais ar pageidavimais. Mūsų komanda yra pasiruošusi padėti ir suteikti visą reikiamą informaciją, kad Jūsų viešnagė mūsų hostelyje būtų kuo sklandesnė!

      Gaukite visas mūsų naujienas!

      Call Now Button